Média

Britský CEMEX oceněn za ochranu účastníků silničního provozu


CEMEX získal ve Velké Británii cenu Annual Award for Excellence in Vulnerable Road Users Safety od organizace Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT). Tato cena, kterou sponzoruje správní orgán Transport for London, je oceněním iniciativ, jež společnost CEMEX UK přináší již od roku 2004.
Neustálé snahy společnosti CEMEX UK v oblasti silniční bezpečnosti pokrývají všechny oblasti sektoru dopravy: školení řidičů, doplňkové bezpečnostní funkce na velkých nákladních vozidlech společnosti CEMEX, komplexní vzdělávací program pro cyklisty upozorňující na nebezpečí velkých nákladních vozidel a úzká spolupráce s průmyslovými orgány na pomoc s vytvořením národního standardu pro bezpečnostní funkce na vozidlech a zvýšení povědomí o této problematice.
Mezi tyto iniciativy patří inovace bezpečnostních funkcí, jako jsou například přídavná zrcátka, čidla vzdálenosti a kamery přidané podle potřeby na vozidla společnosti CEMEX, ale také školení bezpečné jízdy ve městě pro řidiče londýnské betonářské divize a informační kampaně pro cyklisty.
„Jsme potěšeni, že jsme získali tuto cenu, která je současně oceněním odvedené práce,“ řekl Dave Hart, ředitel logistiky CEMEX UK a dodal: „Musíme se dělit o omezený silniční prostor a mít větší pochopení a respekt k potřebám každého účastníka silničního provozu.“
CILT je profesní orgán zastupující osoby pracující v oblasti logistiky a dopravy ve Velké Británii.

CEMEX je globální společnost zabývající se výrobou stavebních materiálů, která dodává zákazníkům i veřejnosti vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby, a to ve více než 50 zemích světa. CEMEX má bohatou historii, neustále zlepšuje svůj přínos společnosti díky své snaze hledat inovativní průmyslová řešení, zvyšovat efektivitu a prosazovat udržitelnou budoucnost.

Více informací o CILT získáte zde: http://ciltuk.org.uk/Home.aspx
Pro více informací o společnosti CEMEX navštivte stránky: www.cemex.com.
Sledujte nás na: facebook.com/cemex.cz, twitter.com/cemex a instagram.com/cemex.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved