Média

CEMEX daroval sportovní stroje neziskové organizaci Borůvka


CEMEX našel využití pro celkem tři málo vytěžované fitness a posilovací stroje a rozhodl se je darovat neziskové organizaci Borůvka, o.p.s. Podpořil tak kvalitnější život sportovců s handicapem a dalších lidí se zdravotním postižením. Nezisková organizace Borůvka Praha o.p.s. převzala fitness a posilovací stroje na fyzickou přípravu svých klientů v rámci poskytování fyzioterapie pro handicapované a klientů Jedličkova ústavu a školy. Rotoped, veslovací stroj a orbitrek našly místo v tělocvičně a na chodbě Jedličkova ústavu.

Foto 1: Na snímku (zleva) Marie Jenčová z CEMEXu spolu s Veronikou Suchánkovou z Borůvky Praha. Uprostřed sportovci Aleš Květoň (cyklistika), Martin Juřica (běh, vrh koulí) a ředitelka Borůvky Praha Lenka Nádvorníková.

Foto 2: Na snímku (zleva) Kristýna Kuncová z CEMEXu spolu s ředitelkou Borůvky Praha Lenkou Nádvorníkovou. Napravo cyklista Aleš Květoň (cyklistika) a Martin Juřica (běh, vrh koulí) při posilování. 

 

 

 

 

 

 

Borůvka Praha o.p.s. je neziskovou organizací, která od roku 1998 pomáhá lidem s tělesným postižením od dětí po dospělé.

 

CEMEX je globální společnost zabývající se výrobou stavebních materiálů, která dodává zákazníkům i veřejnosti vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby, a to ve více než 50 zemích světa. CEMEX má bohatou historii, neustále zlepšuje svůj přínos společnosti díky své snaze hledat inovativní průmyslová řešení, zvyšovat efektivitu a prosazovat udržitelnou budoucnost. 

Pro více informací o společnosti CEMEX navštivte stránky: www.cemex.com.
Sledujte nás na: facebook.com/cemex.cz, twitter.com/cemex a instagram.com/cemex.

 


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved