Média

CEMEX ELEGOHOUSE na veletrhu FOR PASIV 2014


Veletrh FOR PASIV 2014 představí vše, co se týká úspory energií a výstavby v nízkoenergetickém, pasivním a nulovém standardu.
Koná se v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech a to ve dnech od 23. do 25. ledna 2014.

CEMEX ELEGOHOUSE představí systém základových desek s integrovanou tepelnou izolací, které jsou vhodné pro výstavbu moderních energeticky úsporných budov. Na našem stánku uvidíte řez modelem základové desky ve skutečné velikosti, který Vám rádi představí naši odborníci. Ti budou také připraveni odpovědět na všechny dotazy a poradit s Vaším projektem. V případě zájmu zdarma vypracujeme projekt základů v systému ELEGOHOUSE pro Váš dům a připravíme nezávaznou cenovou nabídku na realizaci základové desky ve zvoleném standardu zateplení.

Pokud plánujete stavět energeticky úsporný dům, tak si nenechte ujít zajímavou přednášku na téma: Izolační základové konstrukce pro pasivní domy. Přednáška se uskuteční v rámci konference veletrhu For Pasiv ve čtvrtek 25.1. od 10 hodin. Tématem je integrace tepelných izolací do konstrukce základů a celkové zvýšení spolehlivosti základů. V rámci přednášky bude v neposlední řadě poukazováno na časté chyby při provádění základů. Přednáší Ing. Daniel Šmíd. 

STÁNEK CEMEX ELEGOHOUSE NALEZNETE V HALE č. 2, expozice číslo 2C17.

Mapa areálu ke stažení ZDE.

Pro získání vstupenky se slevou 50% klikněte ZDE.

Více informací o veletrhu FOR PASIV 2014 naleznete na www.forpasiv.cz.

Proč navštívit veletrh FOR PASIV?

  • Jediný odborný veletrh, který se zaměřuje na energetickou náročnost budov a šetrné budovy.
  • Řada odborných konferencí a přednášek týkající se tématiky pasivního bydlení.
  • Poradenské centrum pro Vaše dotazy a možnost setkání s odborníky.

### 

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje 60 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici.

 


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved