Média

CEMEX podporuje projekty na obnovu Filipín po tajfunu Haiyan

Celosvětová interní charitativní kampaň společnosti CEMEX vynesla částku 500.000 USD, kterou tvoří dary od zaměstnanců a příspěvek samotné společnosti v poměru 2:1.


Po řádění tajfunu Haiyan na Filipínách společnost CEMEX spustila celosvětovou interní charitativní kampaň, v níž se nashromáždila částka 500.000 USD, kterou tvoří dary od zaměstnanců a příspěvek samotné společnosti v poměru 2:1. Tyto dary se nyní používají při zahájení rekonstrukčních projektů v nejvíce zasažených částech země.

„Cítíme, že můžeme ovlivnit životy lidí, kteří skutečně potřebují naši pomoc - nejen pokrýt jejich základní potřeby, ale také jim poskytnout podporu do budoucna. CEMEX se snaží Filipínám pomoci. Jsme tu a víme, že je to běh na dlouho trať. Chceme našim komunitám vrátit vše dobré, co nám dávají,“ řekl Pedro Palomino, prezident společnosti CEMEX na Filipínách.

Aby se příspěvky od CEMEXu efektivně dostaly k těm, kdo je nejvíce potřebují, společnost spolupracuje s vládními i nevládními partnery na usměrnění získaných peněz prostřednictvím programu Build Unity nadace společnosti CEMEX Philippines, který se zaměřuje na rekonstrukce s vysokou prioritou na ostrově Severní Cebu, včetně výstavby 88 nových domovů pro rodiny v nejvíce zasažených oblastech, přestavby a renovace poškozených škol, výstavby nového komunitního zdravotního střediska, věnování sanitního člunu, vytvoření komunitního vzdělávacího střediska a výstavby cementových skulptur a dodání útvarů z naplaveného dříví, které mají přilákat mořský život zpět k pobřeží Severního Cebu.

click to enlarge

 

CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.

click to enlarge

 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved