Média

CEMEX pořádá již 4.ročník Dne země na štěrkovně Spytihněv


Přijďte na již 4.ročník akce Den země, který se uskuteční 16. května od 12:30 na štěrkovně Spytihněv. Čeká na vás bohatý a zábavný program!

Na malé i velké účastníky čeká bohatý program v podobě her, sázení stromků, přehlídka psích agility, vystoupení kapely PASS a další. Nebude chybět ani grilování a jiné občerstvení v průběhu celého dne, kterým nás provede známý zlínský moderátor Ondřej Carda. Pro děti jsou nachystány i odměny za splnění všech úkolů.

Pro občany z okolních obcí, kterým se nebude chtít dorazit na kole či pěšky, bude zajištěn i vláček, který bude odvážet přímo do areálu štěrkovny.  Podrobné informace o programu a konkrétní časy odjezdů vláčku včetně zastávek naleznete na pozvánce uvedené níže.

Cílem akce Den Země je seznámit občany s rekultivací těžebních ploch. Ta přispívá k obnovení charakteru původní krajiny. Díky rekultivaci vzniknou v areálu nové břehy, výsadby stromů a keřů, vodní prostory pro rybolov, rekreaci a koupání, klidové ostrovní a poloostrovní plochy k hnízdění ptactva a jiných živočichů. Již nyní však lokalita vytváří podmínky pro rozvoj života živočichů a rostlin.

Den Země pořádala společnost CEMEX Sand, k. s. ve spolupráci s Klubem kultury Napajedla, DDM Matýsek a Skautským oddílem Napajedla.

Den Země pořádala společnost CEMEX Sand, k. s. ve spolupráci s Klubem kultury Napajedla, DDM Matýsek a Skautským oddílem Napajedla. - See more at: http://www.cemex.cz/den-zeme-na-sterkovne-spytihnev-je-%C3%BAspesne-za-nami.aspx#DenZem%C4%9Bna%C5%A1t%C4%9Brkovn%C4%9BSpytihn%C4%9Bvjeand#250;sp%C4%9B%C5%A1n%C4%9Bzanand#225;mi

click to enlarge

Fotogalerie z loňského ročníku akce


CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved