CEMEX předložil formulář 20-F za fiskální rok 2009


Monterrey, Mexiko. 30. června 2010 - Společnost CEMEX, S. A. B. de C. V. (NYSE: CX), dnes oznámila, že předložila svou výroční zprávu za fiskální rok skončený 31. prosince 2009 na formuláři 20-F Komisi pro burzu a cenné papíry Spojených států (United States Securities and Exchange Commission, „SEC“).

Formulář 20-F je k dispozici na internetových stránkách společnosti na následujícím odkazu: http://www.cemex.com/ic/PDF/2009/CEMEX2009_20F.pdf a také na stránkách SEC na adrese http://www.sec.gov. Na vyžádání společnost zdarma poskytne tištěnou kopii své výroční zprávy na formuláři 20 – F včetně auditovaných finančních výkazů svým akcionářům a držitelům ADS. Žádosti prosím směřujte na Rosannu Veras na čísle (212) 317–6011 nebo na adrese ir@cemex.com.

CEMEX je rostoucí globální společnost zabývající se výrobou stavebních materiálů, která dodává zákazníkům i veřejnosti vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby, a to ve více než 50 zemích světa. CEMEX má bohatou historii, neustále zlepšuje svůj přínos společnosti díky své snaze hledat inovativní průmyslová řešení, zvyšovat efektivitu a prosazovat udržitelnou budoucnost. Více informací naleznete na adrese www.cemex.com.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved