Média

CEMEX rozšiřuje flotilu autodomíchávačů

CEMEX investoval do nákupu 16 přepravníků transportního betonu

PRAHA, 3. LISTOPADU 2015 – Zástupci společnosti CEMEX převzali od společnosti AUTO HELUS k užívání deset nových vozů IVECO na dopravu transportního betonu. Předání proběhlo v pobočce společnosti AUTO HELUS v Kaznějově na Plzeňsku. Nové autodomíchávače rozšíří a částečně obnoví současnou techniku CEMEXu.

„Naší snahou je zkvalitnit služby pro naše zákazníky a zpřesnit dojezdové časy. Jsme přesvědčeni, že moderní mobilní technika a kvalitní servis našim zákazníkům přispěje k vnímání CEMEXu jako silného a spolehlivého partnera a také nám pomůže v budování férových vztahů s našimi dodavateli. Rozšířením vlastní dopravy posílíme pozice CEMEXu ve vybraných regionech,“ komentuje Jaroslav Kobierski, manažer logistiky betonu CEMEX a dodává: „V další vlně nejpozději do dvou týdnů proběhne převzetí dalších šesti mixů, tentokrát značky MERCEDES BENZ Arocs. V nákupu nové techniky pro rozšíření a revitalizaci vozového parku budeme pokračovat v příštím roce i dalších letech.“

Všechna nová vozidla splňují nejpřísnější ekologické a bezpečnostní předpisy. Výkon motorů je 265 kW (typ IVECO TRAKKER AD340T36B) a 302 kW (typ IVECO AD340T41B), všechny vozy jsou vybaveny ABS a klimatizací. Bubny mixů s objemem 9 kubíků uvezou díky odlehčené verzi víc materiálu, takže provoz bude ještě ekologičtější. Pro zvýšení bezpečnosti jsou stejně jako ostatní mobilní technika CEMEXu navíc vybavena také čelním a zpětným kamerovým systémem a zařízením GPS. 

Foto: Manažer prodeje a logistiky betonu ze společnosti CEMEX Czech Republic Jaroslav Kobierski přebírá autodomíchávače od Richarda Polcara, prodejce vozidel IVECO ze společnosti AUTO HELUS v pobočce v Kaznějově.


###  

Více o CEMEXu

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. Po sloučení se společností  Holcim provozuje CEMEX v Česku 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v České republice zaměstnává více než 900 zaměstnanců a je držitelem ocenění ve studii o nejlepšího zaměstnavatele - Best Employers Česká republika 2014. CEMEX je držitelem certifikátů OHSAS 18001, EMS 14001 a ISO 9001, které potvrzují nadstandardní kvalitu produktů a poskytovaných služeb. CEMEX disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva. Aktivní spoluprací s  vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie. CEMEX má bohaté zkušenosti s poskytováním inovativních stavebních řešení, zvyšováním efektivity a podporou udržitelného rozvoje. CEMEX se zavázal ke splnění cílů biologické rozmanitosti, které definuje iniciativa Building Biodiversity.

Kontaktní informace

Kontakty pro média:
Kristýna Kuncová, Communication Specialist Senior – CEMEX Czech Republic, Tel.: 776 376 548, kristyna.kuncova@cemex.com    

 

 

Autodomíchávače nové IVECO

click to enlarge
click to enlarge
click to enlarge
click to enlarge
click to enlarge

 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved