Média

CEMEX se podílí na rekonstrukci historického parlamentu v Budapešti

CEMEX dodává materiál na jednu z nejvýznamnějších národních památek v Maďarsku z 1. poloviny 19. století.

CEMEX v maďarské metropoli Budapešti dodává inovativní stavební řešení pro renovaci historického náměstí Kossuth Lajos, kde stojí budova maďarského parlamentu. Tato národní památka na břehu řeky Dunaj pochází z první poloviny 19. století a je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Maďarsku.

Součástí renovací, jejichž dokončení se očekává na jaře 2014, je také esplanáda na břehu Dunaje, nové podzemní garáže a podzemní středisko pro návštěvníky a parlamentní muzeum. Součástí stavebních řešení společnosti CEMEX je 17.000 m3 speciálního pohledového betonu, který je harmonicky sladěn s působivým designem zvoleným pro tento projekt, a také vynikající logistické zkušenosti, které společnosti umožňují řešit i jiné překážky, jako je například intenzivní provoz na staveništi v centru města a přísné bezpečnostní předpisy na jedné z nejdůležitějších národních a turistických atrakcí v Maďarsku.

Speciální pohledový beton společnosti CEMEX se ukázal být ideálním stavebním řešením, které stavební firmě pomohlo dosáhnout jejích cílů u takto ambiciózního renovačního projektu, jehož součástí bylo vytvoření vyspělejší prostorové struktury a prostoru, který je v harmonii s okolní zelení.

Stavba parlamentu v Budapešti


CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved