Média

CEMEX Vás zve na největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh FOR ARCH 2015

Veletrh proběhne ve dnech 15. - 19. září v prostorách PVA EXPO PRAHA.

Představíme Vám kompletní portfolio našich speciálních produktů - samonivelační lité podlahové směsi AnhyLevel a CemLevel, lité izolační a vyrovnávací pěnobetony Poroflow, tepelně izolované základové desky Elegohouse nebo ucelenou řadu produktů pro realizací průmyslových podlah Duramo.

V sobotu 19. 9. můžete navštívit odbornou přednášku našeho specialisty na podlahové konstrukce Ing. Daniela Šmída. Bude se věnovat následující problematice: "Nejčastější vady a poruchy podlah." a  "Typy podlahových potěrů, jejich odlišnosti, výhody a použití.". Přednáška začíná od 10:15 a koná se v rámci konference "Stavba a rekonstrukce svépomocí".

Potřebujete-li poradit či se informovat o našich produktech, rádi se Vám budeme věnovat.

Náš stánek naleznete v hale H1, sektoru 1C pod číslem 15. 

click to enlarge

###  

Více o CEMEXu

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. Po sloučení se společností  Holcim provozuje CEMEX v Česku 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v České republice zaměstnává více než 900 zaměstnanců a je držitelem ocenění ve studii o nejlepšího zaměstnavatele - Best Employers Česká republika 2014. CEMEX je držitelem certifikátů OHSAS 18001, EMS 14001 a ISO 9001, které potvrzují nadstandardní kvalitu produktů a poskytovaných služeb. CEMEX disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva. Aktivní spoluprací s  vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie. CEMEX má bohaté zkušenosti s poskytováním inovativních stavebních řešení, zvyšováním efektivity a podporou udržitelného rozvoje. CEMEX se zavázal ke splnění cílů biologické rozmanitosti, které definuje iniciativa Building Biodiversity.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved