Static Image
Média

Fantastická příroda: Fotografie, které inspirují


Tato první kniha společnosti CEMEX z nové série o přírodě Nature Series v sobě spojuje nádhernou sbírku fotografií s bystrými myšlenkami a podnětnými citáty a je oslavou aspektů vztahu člověka k přírodnímu bohatství naší planety. Příroda je zdrojem inspirace a je hluboce propojena s lidským duchem. Ohromující přírodní jevy jsou mimořádně působivé a vyvolávají reakce, jako je reflexe, smír, láska a především úcta.

První vydání knihy ze série Nature Series s názvem „Sublime Nature: Photographs That Awe and Inspire“ (Vznešená příroda: Fotografie, které vzbuzují úctu a inspiraci) společnost CEMEX věnuje oslavě propojení člověka se světem naší přírody.

Tato kniha, editovaná Cristinou Mittermeier, fotografkou a ochránkyní přírody, která je také zakladatelkou sdružení fotografů International League of Conservation Photographers, představuje přehled nádherných snímků od oceněných fotoreportérů, prokládaných citáty hlubokých myšlenek od předních světových básníků, vědců a přírodovědců.

Pro vydání této knihy máme výsadu vydavatelského partnerství s National Geographic Society, lídrem v oblasti vědeckého výzkumu, průzkumu a vzdělávacích programů. Spojili jsme síly, abychom širší publikum zapojili do celosvětového dialogu o budoucnosti přírodních zázraků naší planety.

Upřímně doufáme, že prostřednictvím této knihy a série, která následuje, naše společná vášeň a úcta k přírodě vyvolá zájem a rozvíří hladinu čtenářské obce. Pro více informací nás prosím kontaktujte na adrese sd@cemex.com.

O sérii knih společnosti CEMEX 

Od roku 1993 měla společnost CEMEX tu čest spolupracovat s mnoha nejzanícenějšími světovými organizacemi na ochranu přírody při tvorbě knih s působivými fotografiemi životního prostředí. Z této řady 20 knih se stala série Conservation Book Series. 

Letos s potěšením uvádíme novou sérii Nature Series, která podporuje a rozvíjí kulturu oceňování a respektování přírody, nejen mezi našimi vlastními zájmovými stranami – zaměstnanci, investoři a obchodní partneři – ale také v rámci celosvětové společnosti.

Pevně věříme, že všichni společně můžeme významně přispět do diskuse i pomoci při opatřeních, která zlepší a zachovají naše životní prostředí v každém koutě naší planety.

###

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje 60 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved