Média

Láska zpevněná betonem

Betonová svatba v Chlumci nad Cidlinou

PRAHA, 20. ČERVNA 2016 – Netradiční svatbu zažili v pátek 17. června Vladěna Cíchová (26) a Pavel Sopek (37) z Hradce Králové. Na obřad do Chlumce nad Cidlinou je přivezli autodomíchávače a v duchu betonu se odehrála celá svatba. Mladý pár se seznámil před pěti lety na vánočním večírku firmy vyrábějící stavební materiály, ve které pracují dodnes.

Nevěsta Vlaďka popisuje příběh mladého páru: „CEMEX svedl naše životní cesty dohromady. Když jsme se poznali, Pavel pracoval jako vedoucí betonárny v Hradci Králové a já jsem dělala asistentku právního oddělení v pražských kancelářích. Mezitím jsem vystudovala práva a Pavel se stal technikem Klastru Pardubice,” a dodává: „Z Prahy do Hradce jsem se přestěhovala kvůli Pavlovi. Bydlíme kousek od betonárny Správčice u Hradce Králové, takže pro beton to nemáme daleko. Nápad s automixy byl společný, z betonu máme i snubní prstýnky a skleničky na přípitek“.
Symboliku svatby vysvětluje ženich: „Beton je velmi trvanlivý a odolný materiál. Jeho životnost je až 100 let. Věřím, že díky betonovým základům naše manželství odolá všem nepříznivým vlivům.”

A jaký máte recept na spokojený vztah? „Pracovně spolu téměř nepřijdeme do styku. O práci se snažíme doma nebavit….” smějí se novomanželé.

Jak tráví volný čas?
Relaxují při pokeru, grilování a hokejovém fandění. I když Vlaďka fandí Spartě a Pavel Hradci, v ostatních důležitých záležitostech se shodnou.

Co na svatbu říkají kolegové a nadřízení?
„Máme radost, že se tito milí a spolehliví lidé seznámili právě v CEMEXu. Pro nás je čest, že svůj nejvýznamnější den spojují s naší společností. Přejeme jim hodně štěstí, aby jeden v druhém nacházel oporu po celý život,” Radek Cmunt, HR ředitel společnosti CEMEX.

Fotogalerie


O CEMEXu
CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. Po sloučení se společností  Holcim provozuje CEMEX v Česku 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX zaměstnává cca tisíc zaměstnanců v České republice a 20 zaměstnanců na Slovensku. CEMEX je držitelem certifikátů, které potvrzují nadstandardní kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Všechny betonárny CEMEX mají certifikáty ISO 9001:2009, ISO 14001:2005 a OHSAS 18001:2008. Cementárna, cementová mlýnice, lomy a štěrkovny v ČR mají certifikaci ISO – 9001:2008, 14001:2004 a 18001:2007.
CEMEX disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva. Aktivní spoluprací s  vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie. CEMEX má bohaté zkušenosti s poskytováním inovativních stavebních řešení, zvyšováním efektivity a podporou udržitelného rozvoje. CEMEX se zavázal ke splnění cílů biologické rozmanitosti, které definuje iniciativa Building Biodiversity. CEMEX intenzivně spolupracuje s členy BirdLife International především v České republice, Španělsku, Velké Británii, Francii, USA, Malajsii, Mexiku a Dominikánské republice.
Více informací o CEMEXu lze nalézt na internetové adrese: www.cemex.cz a www.cemex.com


Kontakt pro média:
Kristýna Kuncová, Communication Specialist Senior – CEMEX Czech Republic, Tel.: 776 376 548, kristyna.kuncova@cemex.com  


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved