Kariéra

Logistika

Logistický tým řídí dopravu surovin pro cementárny a betonárny i dodávky kameniva, cementu a transportního betonu zákazníkům a partnerům společnosti CEMEX. Naším úkolem je dodávat našim zákazníkům zboží včas při současném dodržování nejpřísnějších bezpečnostních standardů pro zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců i komunit.


Poslání

Pracovat v této podnikové oblasti je náročné i zábavné – je to jako řešit složité puzzle. Naším cílem je minimalizovat náklady a čas dopravy materiálů a výrobků s ohledem na různá místa, geografie, rychlost výroby, stavy zásob, dobu údržby a dokonce i počasí. Jako prostředník mezi obchodem a dalšími podnikovými oblastmi v rámci organizace vždy řídíme více proměnných ve snaze splnit naše závazky vůči našim zákazníkům. Proto musíme s těmito podnikovými oblastmi úzce spolupracovat.   Protože neustále usilujeme o bezpečnější a efektivnější způsoby, jak přepravovat materiály, inovace jsou vítány.  

Staňte se součástí

Náš tým určí nejlepší strategii a prostředky pro včasnou dodávku surovin a výrobků a pak stanoví potřebné itineráře a trasy. Proto potřebujeme lidi s vynikajícími plánovacími dovednostmi a schopností organizovat čas a řídit projekty. Členové našeho týmu se také musí rychle učit a rozhodovat a mít dobré komunikační schopnosti, aby mohli v rámci realizace logistických plánů koordinovat činnosti napříč podnikovými oblastmi společnosti CEMEX. V této podnikové oblasti můžete do značné míry uplatnit svou kreativitu a touhu po neustálém zlepšování.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved