Kariéra

Marketing

Naším úkolem je podporovat strategii společnosti CEMEX prostřednictvím diferenciace našich produktů a služeb od našich konkurentů, definování našich nabídek s přidanou hodnotou a hledání mechanismů pro splnění našich slibů na každém z našich trhů. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme s jinými podnikovými oblastmi na vývoji inovativních produktů, které splňují potřeby našich zákazníků a zároveň minimalizují dopad na životní prostředí, a navrhujeme zákaznickou podporu a služby, které zlepšují celkový dojem a budují loajalitu zákazníků.


Poslání

Musíme držet krok s měnícími se potřebami našich zákazníků, s novými trendy ve stavebnictví a s inovacemi v oblasti udržitelnosti a tyto informace využívat při spolupráci s oddělením výzkumu a vývoje při navrhování řešení, která nám umožní udržet si naši vedoucí pozici. Proto musíme držet krok s vyvíjejícími se potřebami našich zákazníků, novými stavebními trendy a inovacemi v oblasti udržitelnosti. Aby byly dojmy zákazníků společnosti CEMEX shodné napříč celým podnikem, vyvíjíme nástroje a školení pro náš prodejní tým. Dále navrhujeme zákaznické věrnostní programy, které nám pomáhají budovat s našimi zákazníky trvalé vztahy.  

Staňte se součástí

Jelikož je pro naši práci klíčová spolupráce s různými funkčními oblastmi a firemními kancelářemi, pro úspěch člena marketingového týmu jsou nezbytné skvělé komunikační a týmové dovednosti. Výhodou je také dobrá znalost značky, marketingových principů a vývoje produktů, stejně jako silné schopnosti projektového řízení. Tato oblast nabízí skvělou příležitost k objevování průlomových řešení, která zlepší náš svět.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved