Kariéra

Nákup

Ve společnosti CEMEX rozvíjíme dlouhodobé vztahy s našimi dodavateli založené na důvěře a na našich základních hodnotách: spolupráce, bezúhonnost a vedoucí pozice. Úkolem oddělení procurementu je stavět na těchto vztazích při nákupu zboží a služeb, které společnost potřebuje pro svůj celosvětový provoz, a využívat odborných znalostí našeho týmu na místní a regionální úrovni k tomu, abychom tyto činnosti mohli provádět včas a efektivně. Na podnikové úrovni toto oddělení provádí globální vyjednávání a organizuje provozní normy.


Poslání

Oddělení procurementu společnosti CEMEX se snaží vybudovat silné spojenectví s dodavateli, kteří si cení našich zásad a mohou naší společnosti poskytnout nejlepší řešení v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Neustále inovujeme náš způsob nákupu zboží a služeb s cílem maximalizovat efektivitu a celkovou obchodní udržitelnost. Naší neustálou výzvou je hledat pro naše interní zákazníky alternativní řešení, abychom jejich potřeby uspokojovali co nejefektivnějším způsobem.

Staňte se součástí

Vítáme kreativní jedince, kteří mají rádi umění vyjednávat a baví je hledat alternativní řešení problému. Chcete-li být v tomto týmu úspěšní, potřebujete znalosti o vyjednávání, jakožto i finanční a účetní dovednosti, nejvíce si však při práci na tomto oddělení ceníme lidských schopností, jako je týmová práce a vedení, stejně jako nezpochybnitelná bezúhonnost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved