Média

Od 1. ledna 2016 se společnost TransPlus (Česko) mění na Cemex Logistics

Informace o změně názvu a sídla dopravní společnosti TransPlus (Česko)

Dne 1. 1. 2016 dochází ke změně názvu a sídla dceřiné společnosti TransPlus (Česko) s.r.o. na CEMEX Logistics, s.r.o. S názvem se mění také sídlo společnosti – nově bude sídlo na adrese: Tovární 296, 538 04 Prachovice. Žádné další údaje se nemění.
Prosíme obchodní partnery o provedení změny ve svých systémech k 1. 1. 2016. Objednávky, smlouvy, faktury s datem uskutečnění zdanitelného plnění (DUZP) a ostatní dokumenty společnosti TransPlus s.r.o. by měly být s novým názvem CEMEX Logistics, s.r.o. a novou adresou (viz níže)

Identifikační údaje – změna názvu a sídla

V případě dotazů neváhejte kontaktovat právničku naší společnosti Hanu Fidrovou –    tel: 469 810 366, e-mail: hana.fidrova@cemex.com nebo na manažera logistiky Petra Měsíčka – tel.: 724 531 353, e-mail: petr.mesicek@cemex.com. 

CEMEX je globální společnost zabývající se výrobou stavebních materiálů, která dodává zákazníkům i veřejnosti vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby, a to ve více než 50 zemích světa. CEMEX má bohatou historii, neustále zlepšuje svůj přínos společnosti díky své snaze hledat inovativní průmyslová řešení, zvyšovat efektivitu a prosazovat udržitelnou budoucnost. 

Pro více informací o společnosti CEMEX navštivte stránky: www.cemex.com.
Sledujte nás na: facebook.com/cemex.cz, twitter.com/cemex a instagram.com/cemex.

 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved