Produkty a služby

Písek

Písek je směs jemných zrn horniny a případně malých kamínků. Jeho složení se mění v závislosti na zdroji. Velmi jemný kopaný písek se používá jako přísada do malt a omítek. Hrubší písek frakce 0/4 je tříděn ve štěrkovnách používá se při výrobě čerstvého betonu. Písek, který nevyhovuje požadavkům pro výrobu malt nebo betonů se ve stavebnictví používá jako zásypový (výkopy, kanalizace apod.).

  • směs jemných zrn horniny
  • výroba čerstvého betonu
  • přísada do malt a omítek
  • využití pro hřiště a sportoviště
  • prodej po celé ČR

Prodej písku

Prodejem písku pokrýváme celou Českou republiku včetně všech velkých měst, kde naleznete naše pískovny přímo nebo v jejich blízkém okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Cheb, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Příbram, Ústí nad Labem, … Celý seznam pískoven

Cena drceného kameniva, štěrku (kačírku) nebo písku

Rádi Vám připravíme orientační cenovou nabídku na dodávku přírodního drceného kameniva, kačírku nebo písku. Vyberte si požadovaný produkt a zadejte množství v tunách. V případě, že potřebujete více produktů, napište specifikaci poptávky do poznámky. Uveďte také velikost frakce - například velikost kamene 16 - 32mm a případně i podrobnosti o Vaší stavbě. Děkujeme!

Požadovaný produkt
Množství (tuny)
Požadovaný termín dodání
Adresa stavby
Vyberte okres
Poznámky
Příloha
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon
Email
Prosím opište pro kontrolu text z obrázku do pole pod ním

Kontaktujte nás

kontakt

800 11 12 12

info@cemex.cz

Zeptejte se

Vyplňte jednoduchý formulář zde »


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved