Podlahy CEMEX DURAMO z broušeného a leštěného betonu
Produkty a služby

Lité podlahy, průmyslové podlahy a samonivelační stěrky

Produktová řada DURAMO představuje kompletní nabídku pro realizace podlah v průmyslové i bytové výstavbě. DURAMO jsou materiály pro profesionální použití, vyrobené z vybraných komponentů vysoké kvality, zajišťující maximální spolehlivost realizovaného díla. Pro průmyslové (pancéřové) podlahy dodáváme řadu vsypových směsí, určených k vytvoření mechanicky odolných povrchů. Speciální samonivelační hmoty umožňují realizaci v místech, kde již nelze vsypové podlahy provádět. Sortiment doplňují také produkty pro bytovou výstavbu, jako jsou lité podlahové potěry, nebo vyrovnávací podkladní tenkovrstvé stěrky.

Průmyslové samonivelační stěrky DURAMO

Samonivelační stěrky řady DURAMO jsou vyráběny pro profesionální a průmyslové použití. Vyznačují se vysokou jakostí použitých surovin, vysokými pevnostmi a zpracovatelskou jednoduchostí. Podle použití se stěrky dělí na podkladní hrubozrnné, vyrovnávací jemnozrnné a finální otěruvzdorné. 

Podrobné informace o stěrkách DURAMO.

Leštěné průmyslové podlahy DURAMO

Materiály řady DURAMO pro leštěné průmyslové podlahy (tzv. pancéřové) se vyznačují snadným zpracováním, značnou mechanickou odolností a vysokou spolehlivostí zhotovených podlah. Systém materiálů pro průmyslové podlahy DURAMO se vyznačuje vzájemnou kompatibilitou a použitím nejkvalitnějších surovin.

Podrobné informace o průmyslových podlahách DURAMO.

Anhydritové podlahy CEMEX AnhyLevel

Litý anhydritový potěr AnhyLevel má oproti cementovým hmotám zanedbatelné smršťování. Anhydritové podlahy se provádí s minimem dilatací a nevzniká nebezpečí kroucení. Podlahové topení s potěry AnhyLevel vykazují větší účinnost a tepelný komfort. Více než 40leté zkušenosti řadí tuto technologii mezi nejspolehlivější řešení podlah.

Podrobné informace o anhydritových podlahách CEMEX AnhyLevel.

Cementové podlahy CEMEX CemLevel

CemLevel je tekutý potěr s redukovaným smrštěním a omezením nebezpečí vzniku prasklin. Uplatnění nachází hlavně při realizaci podlah v místech s vysokým namáháním, trvalou či zvýšenou vlhkostí a v případěch, kdy je nutné použít materiál na bázi cementu. Speciální složení směsi CemLevel nevyžaduje ošetřování potěru po pokládce podlahy a odpadá potřeba vyztužování. 

Podrobné informace o cementových podlahách CEMEX CemLevel.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved