Kariéra
Kariéra

Proč CEMEX?

Lidé jsou závislí na infrastruktuře, která jim umožňuje přesunovat se z jednoho místa na druhé. Ve společnosti CEMEX se nadšeně snažíme poskytovat efektivní stavební řešení, která zlepšují životy lidí, jejich komunity i celý svět.


CEMEX dodává našim zákazníkům stavební materiály a řešení pro všechny druhy stavebních projektů, velké i malé. Od získávání kameniva a výroby cementu po marketing, prodej a distribuci cementu a transportního betonu – neustále intenzivně pracujeme na zajištění úspěchu stavebních projektů našich zákazníků.

Hledáme talentované lidi, kteří sdílejí naše odhodlání poskytovat udržitelná a inovativní řešení zákazníkům po celém světě. Nabízíme širokou škálu příležitostí, které jsou zajímavé pro jedince s různými zájmy, vzděláním a odbornými znalostmi, kteří však sdílejí společný cíl: přispět k budování naší budoucnosti. Jste připraveni něco změnit?   

Skupina CEMEX patří mezi stabilní zaměstnavatele a svým zaměstnancům nabízí mnoho zaměstnaneckých výhod, zázemí velké mezinárodní společnosti a moderní pracovní prostředí. Součástí skupiny CEMEX jsou v České republice společnosti:

  • CEMEX Czech Republic,
  • CEMEX Sand,
  • CEMEX Cement
  • CEMEX Malešice, 
  • CEMEX Elegohouse

Vyvíjíme a zdokonalujeme naše produkty – úzce spolupracujeme s Výzkumným a vývojovým centrem CEMEX Research Group AG, které se nachází ve švýcarském Bielu. Podporujeme rozvoj vzdělávání v České republice – spolupracujeme s významnými školami  v ČR (Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích a  Vysoká škola Báňská – Technická univerzita Ostrava). Chráníme životní prostředí a podporujeme jeho biodiverzitu. Podporujeme kulturní a sportovní aktivity. Poskytujeme finanční nebo materiální pomoc potřebným. 


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved