Kariéra

Provoz

Úkolem naší podnikové oblasti je vyrábět cement, kamenivo a beton, který splňuje ty nejvyšší světové bezpečnostní standardy a zároveň má co nejmenší dopad na životní prostředí. Naší povinností a cílem je poskytovat zákazníkům prvotřídní produkty a současně vyrábět efektivním a udržitelným způsobem.


Poslání

Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků a plnit jejich očekávání prostřednictvím kreativních, flexibilních řešení, které zajistí jejich spokojenost s našimi výrobky a službami. Jsme pyšní na svou schopnost neustále inovovat v oblasti využívání alternativních paliv a energie. Naše týmy neustále zaměstnává tento úkol: odpovídáme za zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců a výrobní kapacity, a proto každá změna musí splňovat naše přísné provozní bezpečnostní normy. Pracujeme v souladu s politikou nulové úrazovosti: Naším cílem je, aby se všichni každý den bezpečně vraceli domů ke své rodině. Naše závody a lomy musíme neustále udržovat v optimálním stavu pro každodenní výrobu a současně přizpůsobovat produkci tržním podmínkám.

Staňte se součástí

Provoz nabízí naplňující dlouhodobý kariérní růst, poskytuje vám možnost pracovat v oblastech od těžby písku a štěrku přes výrobu cementu, údržbu a kvalitu, po výrobu a kvalitu transportního betonu. Většina vedoucích týmu je povyšována v rámci společnosti, takže můžete počítat s tím, že se stanete oborovým odborníkem. U budoucích členů našeho týmu se často vyžaduje vzdělání v oboru strojírenství nebo přírodních věd, stejně jako schopnost rychle se učit, pracovat v týmu a řídit zaměstnance a zákazníky. Abyste mohli podporovat naše cíle neustálého zlepšování, musíte být kreativní, flexibilní a agilní - budete mít možnost vidět, jak se vaše inovativní nápady rychle implementují do praxe.

Být součástí štěrkovny, cementárny nebo betonárny je obohacující zkušenost. Pokud máte rádi výzvy a chcete práci s rychlým tempem, může to být pro vás dobrá příležitost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved