Média

Společnost CEMEX učinila další krok v projektu "Ready Mix Solution"

CEMEX, přední světový producent transportního betonu, pokračuje v procesu inovací s Ready Mix Solution (RMS), což je revoluční technologická platforma, která rozšiřuje schopnosti a efektivitu společnosti napříč celým hodnotovým řetězcem betonu.


„Inovace a provozní efektivita jsou jádrem všeho, co ve společnosti CEMEX děláme,“ říká Eduardo Guerra, viceprezident pro procesy a informační technologie ve společnosti CEMEX. „RMS je další krok naší neustálé snahy lépe sloužit našim zákazníkům prostřednictvím produktů a procesů, které jsou na špici v našem průmyslovém odvětví.“

RMS plně integruje hodnotový řetězec transportního betonu, cementu a kameniva na jediné, vysoce efektivní a přizpůsobitelné platformě, která společnosti CEMEX umožňuje poskytovat zákazníkům stavební řešení s přidanou hodnotou, právě když je potřebují. Pro RMS je klíčová jeho dokonalá integrace do všech kroků od obdržení objednávky po poskytnutí stavebních řešení, která jsou nejlepší ve své třídě.

RMS umožňuje obchodním týmům společnosti CEMEX nabídnout zákazníkům celou škálu řešení na míru a doplňkových produktů již od prvního kontaktu. Expedice pak obdrží objednávky v reálném čase, zdroje jsou optimalizované a zákaznický servis monitorován, čímž je zaručena bezproblémová a včasná dodávka produktu. Výroba je také integrována s použitím moderních funkcí SAP, díky kterým je možné propojit RMS s výrobním systémem závodu. Zajištění a zlepšování kvality je finálním prvkem holistického systému, který zjednodušuje procesy a zlepšuje servis během celého životního cyklu.

RMS byl úspěšně implementován v podnicích CEMEX v Kostarice, v Panamě, Guatemale, Nicaragui, Kolumbii, Dominikánské republice, v Portoriku, v Argentině a na Haiti. Je k dispozici ve více než 300 závodech v Jižní/Střední Americe a v Karibiku, v severovýchodním Mexiku, Číně a v Malajsii. Letos pokračuje celosvětová implementace této iniciativy, přičemž ve Velké Británii a v Německu již byl zaznamenán významný pokrok.

### 

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje 60 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved