Produkty a služby

Štěrk (kačírek)

Našim zákazníků nabízíme vysoce kvalitní štěrk či kačírek tříděný i netříděný a zahradní kámen. Například štěrk pod zámkovou dlažbu apod.


  • vznik přirozeným procesem
  • použití na silnice a výrobu betonu
  • prodáváno v několika frakcích
  • vhodné pro dekorativní účely
  • prodej po celé ČR

Tříděné kamenivo vyrábíme v několika frakcích tak, abychom splnili požadavky na certifikované betonové směsi. Veškeré technologické postupy splňují náročná kvalitativní kriteria. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

Štěrkopísek (kačírek)

Ložiska štěrkopísku vznikla přirozeným procesem zvětrávání a eroze. Může být použit na silnice, pro výrobu betonu, nebo pro dekorativní účely.


Přírodní kamenivo se těží ve štěrkopískovnách, kde následně probíhá jeho třídění ne frakce. Pokud se chcete dozvědět více o procesu těžby, podívejte se na animovaný proces.

Prodej štěrku (kačírku)

Prodejem štěrku pokrýváme celou Českou republiku včetně všech velkých měst, kde naleznete naše štěrkovny přímo nebo v jejich blízkém okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Cheb, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Příbram, Ústí nad Labem, … Celý seznam štěrkoven

Cena drceného kameniva, štěrku (kačírku) nebo písku

Rádi Vám připravíme orientační cenovou nabídku na dodávku přírodního drceného kameniva, kačírku nebo písku. Vyberte si požadovaný produkt a zadejte množství v tunách. V případě, že potřebujete více produktů, napište specifikaci poptávky do poznámky. Uveďte také velikost frakce - například velikost kamene 16 - 32mm a případně i podrobnosti o Vaší stavbě. Děkujeme!

Požadovaný produkt
Množství (tuny)
Požadovaný termín dodání
Adresa stavby
Vyberte okres
Poznámky
Příloha
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon
Email
Prosím opište pro kontrolu text z obrázku do pole pod ním

Kontaktujte nás

kontakt

800 11 12 12

info@cemex.cz

Zeptejte se

Vyplňte jednoduchý formulář zde »


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved