Produkty a služby
Produkty a služby

Stropní konstrukce Elegohouse

Stropní systém tvoří příhradové nosníky o rozpětí až 10 m, velmi lehké polystyrénové vložky, ocelová výztuž a nadbetonování. Díky nízké hmotnosti tohoto systému není strop tolik zatěžován vlastní váhou, jako tomu bývá u systémů s keramickými nebo betonovými vložkami.


Jedinečný a vysoce efektivní způsob provádění stropů dovoluje mimořádnou variabilitu technického řešení. Staticky nevyužité místo ve stropní konstrukci je u systému Elegohouse vyplněno lehkými vložkami z tepelné izolace - polystyrénu. Velmi nízká váha, pevnost a tvarová přizpůsobivost vložek přináší nové možnosti výstavby. Umožňuje nejen rychlé a efektivní provádění stropů, ale přináší také zlepšení užitných vlastností konstrukce – především zvýšení její únosnosti a tepelné izolace.

Řez stropní deskou Elegohouse

CEMEX ELEGOHOUSE poskytuje zákazníkům kompletní servis. Po dodání podkladů navrhneme statiku, kladečský plán a cenový rozpočet. Celý systém je dodáván na klíč, včetně izolovaných věnců, kompletního armování, betonáže a úklidu staveniště. Zákazníkovi je předána hotová konstrukce bez jakýkoliv starostí, v garantované kvalitě a za velice příznivou cenu.

Více informací, technické parametry a podklady pro projektanty naleznete na produktových stránkách konstrukčního systému Elegohouse www.elegohouse.cz

 


 

Cenová nabídka na realizaci stropní desky

Stropní konstrukce realizujeme na klíč po celé České republice. Kromě stropů Elegohouse jsme schopni postavit i stropní desky v jiném systému - YTONG, MIAKO, strop s betonovými tvárnicemi atd. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na stropní desku Eleghouse nebo strop podle Vašeho projektu. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a přiložit projektovou dokumentaci. Děkujeme!

Vyberte požadovaný produkt

Specifikace Vaší stavby
Místo stavby
Prosím, přiložte Vaši projektovou dokumentaci. Pro přípravu cenové nabídky jsou nutné následující výkresy: koordinační situace (umístění domu na pozemku) půdorys základů, 1NP, 2NP, případně 1PP, řezy a výkresy instalačních rozvodů.
Příloha 1
Příloha 2
Příloha 3
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon [i]
E-mail
Termín, do kterého potřebujete zpracovat cenovou nabídku

Video

Základové desky a stropy Elegohouse

ELEGOHOUSE jsou izolované základové desky a stropy. Výšku tepelné izolace je možné uzpůsobit nízkoenergetickému nebo pasivnímu standardu.  Zobrazit


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved