Kariéra

Technologie

Úkolem technologického týmu je zajistit, aby CEMEX chápal a využíval prvotřídní technologii k zajištění konkurenceschopné vedoucí pozice pro naše výrobní zařízení. Shromažďujeme tržní a konkurenční technologické znalosti s cílem vyvíjet, hodnotit a integrovat do naší společnosti nové výrobní technologie a procesy.


Poslání

Naším cílem je zajistit, abychom si i nadále udržovali přední znalosti o průmyslovém zpracování. To nám umožní v rané fázi identifikovat relevantní a úspěšné oblasti nového vývoje na našem technologickém trhu i v dalších souvisejících odvětvích, takže tyto inovace mohou naše provozy neprodleně implementovat, a zlepšit tak účinnost a efektivitu našich závodů. Musíme mít jasnou představu o technologických trendech a dalších příslušných megatrendech ve světě, přijímat nebo vyvíjet výrobní technologii potřebnou k tomu, aby CEMEX zůstal jednou z předních firem v našem oboru.

Staňte se součástí

V této podnikové oblasti hledáme technicky zdatné lidi, kteří touží hledat nové způsoby, jak dělat staré věci. Hledáme lidi s vášní pro vědy o materiálech, termodynamiku, chemii a další procesní obory, pro které bude technologie středem jejich práce a vlastního úspěchu, a kteří budou současně dbát na obchodní aspekty. Je důležité, aby naši lidé byli obratní týmoví hráči, s důležitými komunikačními schopnostmi, schopni vést a řídit interní a externí sítě odborných znalostí při hledání technologických výzev.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved