Media Centre
Média

CEMEX v Mexiku dodal stavební řešení pro téměř 200 projektů


Během uplynulého roku dodal CEMEX v Mexiku hydraulický beton pro 7.839.000 m2 vozovky silnic a dálnic. Jednalo se o 189 projektů městských vozovek, dálnic a vnitrostátních silnic realizovaných
ve druhé polovině roku 2012 a během prvních šesti měsíců tohoto roku.

Celková plocha vozovky z betonu od společnosti CEMEX za toto období odpovídá ploše 2.200 km dlouhé silnice.

Tyto infrastrukturní projekty, jichž se CEMEX účastní jako dodavatel materiálů a zhotovitel, přispívají ke konkurenceschopnosti Mexika tím, že usnadňují přesun pro motoristy i dopravu zboží.

Betonové vozovky mají ve srovnání s asfaltovými mnoho výhod včetně vyšší trvanlivosti, nižších nákladů životního cyklu, nižší teploty a vyšší bezpečnosti silnic. Z důvodu své tuhosti vyvíjí betonová vozovka na otáčející se kola vozidel významně menší odpor. Ve srovnání s pružnou vozovkou, jako je např. asfalt, proto snižuje spotřebu paliva u vozidel jedoucích rychleji než 30 km/h.

CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.

Vyhledávání betonárny

Select product from list
Search

 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved