Média

Výstavba nového skateparku v Ústí nad Labem

Společnost CEMEX Czech Republic dodává materiál na stavbu nového skateparku v Ústí nad Labem.

Současný areál skateparku v Ústí disponuje překážkami, jejichž povrch je vyroben z dřevotřísky.  Dezolátní stav a častá zranění sportovců měly za následek rozhodnutí města o celkové rekonstrukci parku.

Prostor bude nyní kompletně betonový a tvořit jej budou dvě hlavní části. První část se bude skládat z  dvojitého bazénu se dvěma  hloubkovými úrovněmi. Druhou část budou tvořit streestyle překážky, schody, bangy a rádiusy. Skatepark je navržen tak, aby jej mohli používat začátečníci i pokročilí jezdci na skateboardech, in-line bruslích či kolech BMX. Kromě překážek samotných rekonstrukce počítá i s osvětlením, odpadkovými koši a lavičkami.

Betonová směs umožní bezproblémové ukládání na náročné překážky skateparku. Pro rekonstrukci byl použit beton s označením C 25/30 XF1, který byl dodán z betonárny v Ústí nad Labem. Stavbu provádí firma Mystic Constructions, s. r. o. specializovaná na stavbu překážek a skateparků. Slavnostní otevření je naplánováno na začátek června tohoto roku.


CEMEX je globální firmou vyrábějící stavební materiály, která poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a společenstvím ve více než 50 zemích po celém světě. CEMEX má bohatou historii zlepšování blahobytu těch, kterým poskytuje služby, neboť se snaží vyhledávat inovační průmyslová řešení a efektivní vylepšení a podporovat udržitelnou budoucnost.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved