Produkty a služby
Produkty a služby

Základové desky Elegohouse

Základy jsou jednou z nejdůležitějších částí staveb. Vytváří stabilní podklad pro stavbu na různých typech zeminy a přenáší celé její zatížení. Celkové řešení základů musí být natolik spolehlivé, aby zaručilo dlouhodobou životnost celé stavby na mnoho desítek let.

Pro stavbu základových desek využívá ELEGOHOUSE kombinaci tradičního zakládání na pásech s osvědčeným systémem příhradových nosníků, které se využívají pro stropní konstrukce. Tím se vytvoří na podkladu nezávislá základová deska. Mezi nosníky jsou vkládány speciálně tvarované polystyrénové vložky. Ty nejprve slouží jako ztracené bednění při betonáži a posléze plní tepelně izolační funkci základů. Stavba je tak účinně izolována nejen tepelně, ale také vůči zemní vlhkosti.

Řez základovou deskou Elegohouse

Pro současné novostavby je vhodné volit systém, který bude nejen spolehlivý a vyhovující ze statického hlediska, ale bude zároveň splňovat i vysoké nároky na tepelnou izolaci stavby. Systém Elegohouse je jedním ze systémově řešených základových konstrukcí vyhovujících i těm nejpřísnějším požadavkům pro stavbu domů v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu bez nutnosti dalšího zateplování. Důkazem toho je certifikace v programu Nová zelená úsporám a množství spokojených zákazníků.

Více informací, technické parametry a podklady pro projektanty naleznete na produktových stránkách konstrukčního systému Elegohouse www.elegohouse.cz


Cenová nabídka na realizaci základové desky ELEGOHOUSE

Základové konstrukce realizujeme na klíč po celé České republice. Kromě základových desek Elegohouse jsme schopni postavit i jiné typy základů - klasické základy na pasech a hutněném štěrku, plošné zakládání - železobetonová základová deska, železobetonové desky na XPS nebo pěnoskle a sendvičové základové desky s integrovanou hydroizolací. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základovou desku Eleghouse nebo základy podle Vašeho projektu. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a přiložit projektovou dokumentaci. Děkujeme!

Vyberte požadovaný typ základů [i]Specifikace Vaší stavby
Místo stavby
Prosím, přiložte Vaši projektovou dokumentaci. Pro přípravu cenové nabídky jsou nutné následující výkresy: koordinační situace (umístění domu na pozemku) půdorys základů, 1NP, 2NP, případně 1PP, řezy a výkresy instalačních rozvodů.
Příloha 1
Příloha 2
Příloha 3
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon [i]
E-mail
Termín, do kterého potřebujete zpracovat cenovou nabídku

Realizace základové desky ELEGOHOUSE

Základové desky a stropy Elegohouse

ELEGOHOUSE jsou izolované základové desky a stropy. Výšku tepelné izolace je možné uzpůsobit nízkoenergetickému nebo pasivnímu standardu.  Zobrazit


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved