Kariéra

Životní prostředí

Jako globální firma chápeme a přijímáme svou odpovědnost řešit některé z největších a nejsložitějších úkolů společnosti, jako je například změna klimatu a potřeba zajistit všeobecnou dostupnost bydlení a infrastruktury. Úkolem naší podnikové oblasti je podporovat iniciativy, které naší společnosti pomáhají poskytovat stavební řešení, jež snižují naši ekologickou stopu a zvyšují hodnotu pro zájmové strany.


Poslání

V současné době máme několik iniciativ, jejichž cílem je pomoci společnosti CEMEX stát se lídrem v oblasti udržitelnosti. Rozšiřujeme své strategie pro řízení uhlíkové stopy, biologické rozmanitosti a dalších environmentálních problémů, spolupracujeme se zájmovými stranami, zlepšujeme bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti, posilujeme infrastrukturu a ekonomiku místních komunit a podporujeme dialog a spolupráci s našimi klíčovými partnery.

Staňte se součástí

Vítáme lidi, kteří chtějí být součástí dynamického týmu zaměřeného na výsledky, který má náročné cíle. Ceníme si důvěry, respektu, silné pracovní etiky, schopnosti budovat sociální sítě a také výsledků, které mají trvalý vliv. Odborníci na udržitelnost mohou setrvat ve své funkci a prohlubovat své zkušenosti a znalosti v této nové vzrušující oblasti. Nebo mohou přejít do jiného týmu, jako je např. strategické plánování, marketing, procurement, provoz nebo lidské zdroje, a využít svých znalostí o udržitelnosti ke zlepšení výkonu těchto dalších podnikových oblastí.


 
Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved